Sıkça Sorulan Sorular

Siz değerlerli müşterilerimizin sıkça sorduğu sorular

Sizler İçin Hazırladığımız Sorular ve Cevaplar

Elektronik kontrol ünitesinin(ECU) yeniden kalibre edilme işlemidir. Kalibrasyon içerisindeki  parameteler,limitleyiciler  ve pid kontrolleri değiştirilerek  güç artışı sağlanmaktadır.)

RSA Motorsports olarak yakıt tasarruflu yazılım uygulamamız bulunmuyor, normal kullanımda aracınız orijinal hali ile aynı tüketim sergileyecektir. Performanslı kullanımda % 10-15 tüketim artacaktır.

Aracınız garanti dışı kalacaktır, aracınıza orijinal yazılımını yüklesek dahi elektronik kontrol ünitesine yapılan müdahale tespit edilebilir. Not: Servis inisiyatifine göre bu durum değişebilir.

Yazılım sonrası garanti taahhüdümüz yoktur, 100% kullanıcı memnuniyeti politikamız ile aracınıza en optimum ve sorunsuz kalibrasyonu yapıyoruz.

Evet, randevulu çalışıyoruz, bu şekilde zamanı daha iyi yöneterek sizlerin vakit kaybınızı en aza indiriyoruz. Uygulama süresi yaklaşık 2-3 saat sürmektedir. Bize ilk geldiğinizde aracınız ile yol testi yapılarak gerçek zamanlı verileri alınır(data logging), bir sorun tespit edilirse size bilgi verilir. Sorun görülmez ise aracınıza yazılım dosyamız yüklenir ve işlem tamamlanır(data-logging).

Uygulama öncesi gerçek zamanlı veri (data logging) alınarak aracınızın uygunluğu hakkında bilgi verilir.

Çevreye ve insana saygılı kalibrasyon vizyonumuz gereği RSA Motorsports olarak iptal edilmesini tavsiye etmiyoruz.